KONST / Litografier / Färglitografi 13732010
nr 1373 2010
Färglitografi
Lennart Larsson. Signerad, numrerad 238/250, "söderutsikt". Motivet: 38x50 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 18 januari 2021
kl 20:33:09
11/1 18:43:32
18 jan
Stockholm
Läs mer om Stockholm